Web push notification

by Bilal / Friday, 07 August 2017 / Published in Webs, Technology
Push Notification

Web push notification, bir web sitesi tarafından izin vermiş olduğu abonelerinin tarayıcılarına gönderilen tıklanabilir, genellikle web sitesindeki herhangi bir içeriğe yönlendiren mesajlardır. Son zamanların en ilgi çeken ve kullanışlı abonelik sistemlerinden biri push notification, web siteleri e-ticaret ve markalar için oldukça kolay kullanımlı ve etkili bir trafik yöntemi haline gelmiştir.E-ticaret siteleri Yaptıkları indirimle kampanyalar hakkında müşterilerini push bildirim sistemi ile bilgilendirebilirler.Üstelik bunu Müşterileri sitelerinde olmadan yapabilirler, ayrıca mobil üzerindende bildirim gönderilebildiği için mobil kullanıcılarına da mobil uygulama olmadan ulaşabilirler.Bu sistemi kullanan işletmeler ilk aşamada bile site trafiğini %25 den daha fazla arttırdı.Son zamanların en etkili ve en ucuz reklam yollarından biri Push Notification(bildirim) sistemidir

Push Notification Özellikleri

Push Notification' un Birçok özelliği bulunmakda.Gönderilen bildirimlere görsel ögeler eklemek ve daha ilgi çekiçi hale getirmek için konuya uygun emojilerle merak uyandırarak daha etkili sonuçlar alabilirsiniz. Anlık Bildirim gönderilebildiği gibi göndericeğiniz bildirimleri zamanlayarak zamanı geldiğindede gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Özellikleri birkaç başlık altında toplayacak olursak

  • Push Notification ile Bildirimlerinize Görsel Öğeler Ekleyebilirsiniz.
  • Dicospe Push ile kitlenize dogrudan tarayıcı üzerinden ulaşabilirsiniz.
  • Push (Bildirim) Bildirimlerinizi otomatik hale getirerek zaman ve kaynak tasarrufu sağlarsınız.
  • mobile application ihtiyacınız olmadanda mobil üzerinden kitlenize ulaşabilirsiniz.Pazarlama stratejinizi genişletir daha yüksek katılım elde edersiniz..
  • Analiz ve Raporlama Hangi alanda ne kadar performans gösterdiğini kaç abone tarafından tıklandığını teslimat oranlarını ve abone sayınızın da nasıl arttığını gözlemlersiniz.
  • Pushlokasyon özelliği ile belli bölgelere lokasyon bazlı Push Notificationgönderebilirsiniz.
  • Bildirimlerinize Simge ekleyin Duyguların iletilmesi cok sözcük gerektirir konuya uygun simgeler küçük suratlar Dicospe Push bildirim sisteminde bulunur.Simge desteği , mesajınızın dikkat çekmesini ve kullanıcıyı harekete geçirmenizi sağlar.
  • Platform Desteği: Android ios Chrome Mozilla gibi platformlarda sorunsuz birşekilde çalışır
  • Kolay Kullanılabilirlik
  • Push Notification (bildirim) sistemini sitenize eklemek oldukça kolaydır. Size verilen kodu sitenize eklemeniz yeterlidir.Kodu ekledikten hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tagged under: ,
TOP